CUSTOMER CARE SPECIALIST:

Zakres obowiązków:

- obsługa klienta online (kontakt telefoniczny, mailowy, komentarze i wiadomości w Social Mediach)
- nadzór nad realizacją zamówień online,
- nadzór nad obsługą zwrotów/wymian/reklamacji,
- rozpoznawanie bieżących potrzeb Klientów,
- zbieranie feedbacku od Klientów i proponowanie usprawnień,
- bieżące raportowanie.

Nasze wymagania:

- zaangażowanie,
- zdolności komunikacyjne,
- skrupulatność,
- cierpliwość i wysoka kultura osobista,
- umiejętności organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
- umiejętności pisania przejrzystych i zrozumiałych tekstów / lekkie pióro,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- znajomość pakietu MS Office, szczególnie Ms Excel.

Mile widziane:

- doświadczenie w branży odzieżowej,
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- wykształcenie związane z marketingiem,
- umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

- jesteśmy otwarte na różne formy zatrudnienia,
- system pracy do uzgodnienia - stacjonarny/hybrydowy,
- praca w miłej i rodzinnej atmosferze,
- możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w branży fashion,
- zniżki pracownicze.

SOCIAL MEDIA SPECIALIST:

- kompleksowe prowadzenie naszych kont Social Media,
- planowanie oraz tworzenie angażującego contentu (tekstów, grafik oraz treści multimedialnych),
- współudział w planowaniu i obecność podczas sesji zdjęciowych, sesji video,
- tworzenie strategii działania w SM,
- publikowanie postów i relacji w SM,
- moderowanie interakcji z użytkownikami (wiadomości prywatne, komentarze, udostępnienia, grupy tematyczne),
- dbanie o wizerunek marki w internecie.

- doświadczenie w pracy w SM,
lekkie pióro / sprawne przygotowywanie tekstów / notatek
- głowa pełna pomysłów / kreatywność,
- wszechstronność,
- umiejętności graficzne,
- wysokie poczucie estetyki,
- podążanie za trendami i nowościami w SM,
- wiedza z zakresu marketingu,
- umiejętności analityczne,
- angielski w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
- umiejętność obsługi dowolnego programu graficznego.

- zainteresowanie modą,
- zdolności artystyczne,
- podstawowa wiedza z zakresu IT,
- znajomość ProCreate lub innej aplikacji kreatywnej.

Oferujemy:

- jesteśmy otwarte na różne formy zatrudnienia
- system pracy do uzgodnienia - stacjonarny/hybrydowy
- praca w miłej i rodzinnej atmosferze
- możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w branży fashion
- zniżki pracownicze

Prześlij nam swoje CV na adres: kontakt@besmartdesign.com
W tytule maila dodaj nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
Z góry dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

beSmart Team

Boxed:

Sticky Add To Cart